Chefs Club

YOU ARE HERE: Home ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ 7οςΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ & ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ


7οςΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ & ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

7οςΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ & ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
Με Την Συμμετοχή Βαλκανικών Χωρών

 

 




 

 

Πρόγραμμα  Διαγωνισμού

 

11, 12 & 13 Μαρτίου 2011

 

 

 

Παρασκευή   11  -  Κυριακή   13   ΜΑΡΤΙΟΥ   2011   Διεθνές  εκθεσιακό  κέντρο  Θεσσαλονίκης

 

- Δ.Ε.Θ.,                             ’11   21η Διεθνής  Έκθεση  Τροφίμων , Ποτών , Μηχανημάτων  και  Εξοπλισμού


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  11  ΜΑΡΤΙΟΥ  2011

ΚΛΑΣΗ Α

ΕΤΟΙΜΕΣ  ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ  ΚΡΥΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ – ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΩΝ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ – CATERING 

ΚΑΙ  ΜΑΘΗΤΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ  &  ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ  ΣΧΟΛΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΚΡΥΩΝ ΟΡΕΚΤΙΚΩΝ ( ΓΙΑ 4 ΑΤΟΜΑ )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προσκόμιση

Ώρα:

11:00 - 13:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΜΕ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΤΕΡΙΝΕΣ ( ΓΙΑ 6 ΑΤΟΜΑ )

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΟΥΛΕΡΙΚΩΝ – ΚΡΕΑΤΙΚΩΝ ( ΓΙΑ 6 ΑΤΟΜΑ )

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4

 

ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΩΝ ( ΓΙΑ 6 ΑΤΟΜΑ )

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΑΠΟ ΜΑΡΓΑΡΙΝΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΡΑΜΕΛΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΓΑΜΗΛΙΑΣ ΤΟΥΡΤΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΕΣ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΕΣ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11

 

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΝΕΚΡΗ ΖΥΜΗ

ΚΛΑΣΗ Β

ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ CHEF

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

AMUSÉ BOUCHE για 4 άτομα (2 κρύα & 2 ζεστά)  (Ελεύθερο)

 

11:00 – 12:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΦΡΕΣΚΟΥ ΓΕΜΙΣΤΟΥ ΖΥΜΑΡΙΚΟΥ (Ελεύθερο)

 

 

12:15 – 13:15

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΩΝ (Φρέσκο ψάρι γλυκού & αλμυρού νερού)

 

13:30 – 14:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥΛΕΡΙΚΩΝ (Οικόσιτων & πτηνών κυνηγιού)

 

14:45 – 15:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ (Ελεύθερο)

 

16:00 – 17:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ (Με βάση το καρέ αρνιού)

 

 

17:15 – 18:15

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  12  ΜΑΡΤΙΟΥ  2011

 

ΚΛΑΣΗ Γ

 

 

ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΜΑΘΗΤΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ  &  ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ  ΣΧΟΛΩΝ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1 α)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΦΡΕΣΚΟΥ ΖΥΜΑΡΙΚΟΥ (Ελεύθερο)

 

10:00 – 11:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1 β)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΦΡΕΣΚΟΥ ΖΥΜΑΡΙΚΟΥ (Ελεύθερο)

 

11:10 – 12:10

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 α)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΩΝ (Φρέσκο ψάρι γλυκού & αλμυρού νερού)

 

12:20 – 13:20

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 β)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΩΝ (Φρέσκο ψάρι γλυκού & αλμυρού νερού)

 

13:30 – 14:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3 α)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥΛΕΡΙΚΩΝ (Οικόσιτων & πτηνών κυνηγιού)

 

14:40 – 15:40

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3 β)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥΛΕΡΙΚΩΝ (Οικόσιτων & πτηνών κυνηγιού)

 

15:50 – 16:50

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4 α)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ (Ελεύθερο)

 

17:00 – 18:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4 β)

 

ΖΕΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ (Ελεύθερο)

 

18:10 – 19:10

 

 

ΚΛΑΣΗ Δ

 

 

ΕΤΟΙΜΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΑΠΟ  ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ – CATERING  

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΓΑΜΗΛΙΟΥ GALA DINNER

(Στρώσιμο τραπεζιού, décor, σύνθεση gala menu, επιλογή κρασιού) Μενού ελεύθερο κρύο ζελαρισμένο.

 

 

Προσκόμιση

Ώρα:

11:00 - 13:00

 

 

ΚΛΑΣΗ Ε

 

 

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ  ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ CHEF

ΚΑΙ  ΜΑΘΗΤΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ &  ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ  ΣΧΟΛΩΝ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΣΕ ΣΚΑΛΙΣΜΑ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ & ΦΡΟΥΤΩΝ

 

13:30 - 15:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2

 

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΕ ΣΚΑΛΙΣΜΑ ΤΥΡΙΟΥ

 

13:30 - 15:30

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  13  ΜΑΡΤΙΟΥ  2011

 

ΚΛΑΣΗ ΣΤ

 

 

ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΜΑΘΗΤΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ  &  ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ  ΣΧΟΛΩΝ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

AMUSÉ BOUCHE  για 4 άτομα  (2 κρύα & 2 ζεστά) (Ελεύθερο)

 

10:00 – 10:50

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΖΕΣΤΟΥ ΠΙΑΤΟΥ VEGETARIAN (Ελεύθερο)

 

11:00 – 11:35

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟΥ (Ελεύθερο)

 

11:45 – 12:20

 

ΚΛΑΣΗ Ζ

 

 

ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ CHEF 

ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ  &  ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ  ΣΧΟΛΩΝ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

« AVANT GARDE GASTRONOMIE »

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΑΤΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

 

 

 

12:30 – 13:30

 

 

ΚΛΑΣΗ Η

 

ΟΜΑΔΙΚΕΣ  ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

ΜΑΘΗΤΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ  &  ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ  ΣΧΟΛΩΝ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

«ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ»

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΑΤΟΥ  (Ελεύθερο)

 

 

 

13:40 – 14:40

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2

 

«ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ»  GRAND PRIX

ΣΥΝΘΕΣΗ ΜΕΝΟΥ 3 ΠΙΑΤΩΝ  (Ελεύθερο)

ΟΡΕΚΤΙΚΟ – ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΑΤΟ – ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ  (ΕΩΣ 4 ΑΤΟΜΑ)

 

 

 

14:50 – 15:50

 

ΚΛΑΣΗ Θ

 

ΖΩΝΤΑΝΕΣ  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ CHEF 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

 

«CHEF OF THE YEAR»

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΑΤΟΥ ART CUISINE (Ελεύθερο)

 

 

 

16:00 – 17:00

 

 

Επίσημη  Τελετή  Απονομής

 

19:00 – 21:00

 

 

emag

Εγγραφείτε για να λαμβάνετε τα νέα και τις ανακοινώσεις της λέσχης μας